تولیدکننده برتر حوزه پودر سوخاری و آرد سوخاری

کارخانه محصولات غذایی هومت ، با بهره گیری از ماشین آلات تمام اتوماتیک اروپایی  محصول شرکت ورنر اند فلایدر آلمان https://www.wpbakerygroupusa.com  از سال 1388 با ظرفیت 30 تن در روز به بهره برداری رسید . این شرکت در زمینه تولید وبسته بندی نانهای حجیم و نیمه حجیم ، انواع پودر سوخاری ساده  رنگی و طعم دار و محصولات وابسته به صنعت آرد و نان ، همواره کیفیت بالا و سلامت محور بودن محصولات را سرلوحه کار خود قرارداده و به صورت مداوم بر اتقاء آن می افزاید .

 این مجموعه با بهره گیری از سیستم مکانیزه و بدون دخالت دست در کلیه مراحل تولید ، علاوه بر تضمین کیفیت و یکنواختی در طعم ، ظرفیت بالای تولید را حفظ نموده که این مهم علاوه بر تضمین کیفیت یکنواخت ، تاثیر قابل ملاحظه ای در قیمت تمام شده و همچنین رضایت مشتریان عزیز  داشته است.

نمایش ویدیو درباره لوگو سایت

خدمات و دستاوردها

تولید انواع پودر سوخاری و بسته بندی مواد غذایی

آرد و پودر سوخاری به صورت مستقیم از نان تازه تولید شده که پس از پخت اول به صورت مکانیزه آسیاب شده و با روش دیگری پخت دوم صورت میگیرد و بسته به نیاز مشتری در رنگها و مشهای مختلف قابل تولید است . محصولاد پودری این مجموعه نیز به صورت مجزا هرکدام دارای سیب سلامت و جدول تغذیه استاندارد میباشد

ساخت و راه اندازی کارخانجات نان و صنایع مرتبط

مرتبط پروژه ساری:ظرفیت 50تن در روز
پروژه میبد:ظرفیت 30تن در روز
پروژه فراهان:ظرفیت 50تن در روز
پروژه رشت:ظرفیت 50تن در روز
پروژه هومت: ظرفیت 30تن در روز

تولید انواع نان های حجیم و نیمه حجیم

تولیدات نان در کارخانه نان هومت با بهره گیری از بهبود دهنده irex آلمان ، علاوه بر طعم به یاد ماندنی ، ماندگاری بالایی داشته و محصولات منحصر به فردی را به شما مشتریان عزیز عرضه میکند . کلیه محصولات دارای سیب سلامت از سازمان غذا و دارو با پروانه ساخت انحصاری برای هر محصول بوده و استاندارد جدول تغذیه را نیز دارا میباشد

پودر سوخاری و آرد سوخاری

پودر سوخاری پانکو ،رنگی ،ساده ،طلایی ،اسپایسی

مشتریان ما

شرکت گروه صنایع غذایی هومت با پوشش تمام نیاز های مشتریان گام های بزرگی در توسعه صنایع غذایی برداشته است ، خرسندیم که با محصولات متنوع پودر سوخاری در حجم های عمده و جزئی رضایت مشتریان را جلب کرده ایم.  تیم بزرگ هومت با  نیروی متخصص با افتخار خدمتگزار مردم ایران است.

دریافت لیست قیمت و پیش‌فاکتور

برای اطلاع از قیمت پودر سوخاری عمده و بسته ای در ساعات اداری با شماره 09121598304 تماس بگیرید یا در واتس اپ شماره تلفن و درخواست خود را ارسال کنید تا در سریعترین زمان، ما با شما تماس بگیریم.